Slide 1
لندینگ پیج

طی جشنواره لندینگ پیج پایانی سال 1401 وب سینا با پایین ترین قیمت ، با کیفیت ترین لندینگ دسترسی سریع لینک ها را برای شما طراحی میکند ،

تیم توسعه وب سینا بر این باور هست که در طول سال ، برای حمایت از کسب و کار های هم میهن های عزیزمان و در جهت رشد و توسعه در بازار های دیجیتال ، خدمات خود را در جشنواره های متنوع به مشتریان خود ارائه کند.

Slide 2
صفحات لندینگ مناسب چه کسب و کاریست؟

صفحات لندینگ به طور خلاصه صفحات انتقال دهتده کاربر میباشد.
به این صورت که صاحبات کسب و کار مراجعان خود را به طرق مختلف به این صفحه ارجاع میدهند تا از یک محصول یا جشنواره رو نمایی کنند و سپس کاربر خودش روش ارتباطی که با آن آشنا هست را انتخاب میکند و با مجموعه شما ارتباطی که احتمال خرید بیشتری دارد را برقرار میکند.

اتصال به وبسایت
tik logo webcna
QR code
qr code webcna
دارد
صفحه
1 تا 3
شروع قیمت از
500,000 تومان
مزایا لندبنگ وب سینا
webcna qrcode stands
 sample webcna landing3 web
qrcode on card
Slide 3
طراحی اختصاصی
جلوه ای منحصر به فرد

درواقع شما همین حالا در لندینگ فروش لندینگ پیج هستید!!!
این رو گقتیم که بدانید طراحی صفحه شما، بدون هیچ محدودیتی و کاملا مطابق با سلیقه و سبک کاری شما اجرا میشود و این ضمانت رو از ما دریافت میکنید که صفحه شما با رعایت تمامی اصول بازاریابی و مطابق با نظر شما نهایی میشود.

قابلیت باز طراحی
tik logo webcna
نیاز به خرید دامنه
x logo webcna
ندارد
شروع از
500,000 تومان
webcna landing samples
sample webcna landing2 web
sample webcna landing web
sample webcna landing3 web
Slide 4
مزایا بسته حمایتی

مجموعه وب سینا برای راحتی مشتریان و البته حسن انجام کار ، شرایط ویژه ای در نظر گرفته که در آن نه تنها شما با هزینه ای برای دامنه و هاست برای آنلاین کردن صفحه خود پرداخت نمیکنید ، بلکه یک QR کد با طراحی لوگوی شما داخل آن از مجموعه وب سینا به عنوان هدیه حمایتی دریافت می نمایید.
لازم به ذکر میباشد که جشنواره تا پایان سال 1401 مهلت ثبت نام دارد.

زمان باقی مانده
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
تعرفه جشنواره

همان طور که در اسلاید های قبلی مشاهده نمودید شروع قیمت ها از پایه پانصد هزار تومان شروع شده و قیمت این محصول بسته به تعداد صفحات اسلایدی مورد نیاز شما متقیر میباشد.لازم به ذکر است که در صورت سفارش محصولاتی مثل وب سایت و اپلیکیشن ، شما این یک الی سه صفحه لندینگ برای جشنواره ها ، معرفی روش های ارتباط و محصول های پر فروشتان به صورت رایگان دریافت میکنید و جزئی از وب سایت شما میباشد.

شروع از
500.000 تومان
روش های پرداخت

با توجه به حمایتی بودن جشنواره و در جهت حمایت از هم میهنان و گذار از بحران فیلترینگ که با آن رو به رو هستیم ، پایین ترین قیمت برای این محصول در نظر گرفته شده و قیمت اصلی این محصول در بازار رقابتی از پایه 700 هزار تومان شروع میشود که شما با تنها پیش پرداخت 300 هزارتومان پروژه خود را سفارش داده و الباقی را در موقع تحویل پروژه پرداخت مینمایید.
مدت زمان تحویل پروژه 3 روز کاری میباشد.

توضیحات مکمل جشنواره لندینگ پیج

لندینگ پیج چیست؟

لیندینگ پیج ها که از این به بعد به آن ها را صفحات فرود صدا میزینیم ، یک صفحه وب مستقل است که برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری بلقوه و یا سرنخ فروش طراحی شده است. این یکی از ا جزای مهم بازاریابی دیجیتال است و مزایای متعددی دارد که در ادامه براتون توضیح میدیم.

لندینگ پیج چیست؟

لیندینگ پیج ها که از این به بعد  آن ها را صفحات فرود صدا میزینیم ، یک صفحه وب مستقل هستند که برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری بلقوه و یا سرنخ فروش طراحی شده است. این یکی از ا جزای مهم بازاریابی دیجیتال است و مزایای متعددی دارد که در ادامه براتون توضیح میدیم.

افزایش نرخ تبدیل:
یک صفحه فرود خوب طراحی شده با ارزش پیشنهادی واضح و یک فراخوان برای اقدام قانع کننده می تواند نرخ تبدیل مشتریانتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
هدف گذاری بهتر:
صفحات فرود به شما این امکان را می دهند که بخش های خاصی از مخاطبان را مورد هدف قرار دهید و پیام ها و پیشنهادات مختلف را آزمایش کنید تا تعیین کنید چه چیزی در بین مخاطبان هدف شما بیشتر طنین انداز است.
تجربه کاربری بهتر:
صفحه فرود که برای تجربه کاربری بهینه شده و بر روی یک هدف خاص متمرکز شده است، می تواند تجربه یکپارچه و لذت بخش تری را برای بازدیدکنندگان فراهم کند.
افزایش آگاهی از برند:
با ایجاد صفحات فرود که از نظر بصری جذاب و سازگار با برند شما هستند، می توانید آگاهی از برند را افزایش دهید و بین مخاطبان خود اعتماد ایجاد کنید.
اندازه‌گیری بهتر:
صفحات فرود داده‌ها و بینش‌های ارزشمندی را در مورد رفتار بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند و شما را قادر می‌سازند تا تصمیم‌های مبتنی بر داده‌ها بگیرید و به طور مداوم کمپین‌های خود را برای نتایج بهتر بهینه کنید.
مقرون به صرفه:
در مقایسه با روش‌های بازاریابی سنتی، ایجاد و نگهداری صفحات فرود نسبتاً ارزان است و آنها را به گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه برای کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها تبدیل می‌کند.
سخن پایانی

در پایان، صفحات فرود یک ابزار ضروری در بازاریابی دیجیتال هستند و تعدادی از مزایایی را ارائه می دهند که می توانند به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی موثرتر کمک کنند.